Manchester wystąpi w Toruniu

Koncerty
2017-12-06
Manchester wystąpi w Toruniu

W poniedziałek, 11 grudnia 2017 w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu wystąpi grupa Manchester.

Manchester oprócz swoich sztandarowych utworów, takich jak "Dziewczyna Gangstera", "Lawendowy", "Lubię Twoje włosy" zaprezentuje również materiał z najnowszej płyty. Na krążku, noszącym tytuł "Niezatapialny", znalazły się doskonale znane fanom grupy hity, takie jak: "Za mało", "Miłość we Wrocławiu", "Zepsułaś mi urodziny", "Całkiem nowy ja", "Zapominanie", "Tlen i H20", "Skupienia stan", "Tatuaż z Marylin Monroe" oraz "Ślady Twoich stóp".

Jak co roku o tej porze, koncert w Hard Rock Pubie Pamela jest świątecznym prezentem Manchesteru dla toruńskiej publiczności, dzięki czemu wstęp na to wydarzenie jest wolny. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Zespół zagra w dwóch setach.

Sławek Załeński (gitarzysta Manchesteru), o koncercie i nadchodzącej, czwartej płycie zespołu: "Już po raz kolejny zagramy podczas grudniowego koncertu w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela. Tym razem będzie to występ trochę inny, ponieważ odbędzie się w roku, w którym pojawiła się nasza trzecia płyta. Od jej wydania minęło już kilka miesięcy, ale wciąż gramy piosenki z tego najnowszego krążka podczas występów na żywo. Podobnie będzie i tym razem.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że nie spoczęliśmy na laurach. Zgodnie z licznymi obietnicami, które składaliśmy podczas premiery naszej trzeciej płyty, zabraliśmy się za tworzenie materiału na kolejny - czwarty już krążek. Widmo powtórnej sześcioletniej przerwy wydaje się być zażegnane, jako że powstało już kilka premierowych piosenek. Weszliśmy do studia w celu zarejestrowania kolejnych muzycznych propozycji. Podobnie jak na trzecim krążku, będzie to raczej powrót do mocniejszego rockowego brzmienia, opartego na gitarach i przebojowych liniach melodycznych. Niewykluczone zatem, że podczas grudniowego koncertu usłyszymy już coś nowego. Zapraszam!!!"

Koncerty

Manchester - Toruń