Firma G&L wprowadza na rynek nową kolekcję gitar

Newsy
Firma G&L wprowadza na rynek nową kolekcję gitar

Firma G&L wypuściła na rynek nową serię gitar na rok 2012. Nowe instrumenty cechują się bardzo czystym brzmieniem, co razem z wyglądem zewnętrznym tworzy bardzo atrakcyjną całość.

W nowej serii znajdziemy sześć modeli, trzy gitary: ASAT Classic "S", Legacy i S-500 oraz trzy gitary basowe: JB, M-2000 i M-2500.

 

Wykonane z jesionu bagiennego korpusy instrumentów G&L 2012 Special Collection zdobi miodowy kolor o nazwie Nearly Nake (NENA) Honey Ale, gryfy zrobione są z klonu, podstrunnice z palisandru, a maskownice (z wyjątkiem dwóch modeli basu - M -) to NOS Baltic Amber w kolorze ciemnobrązowego miodu. Produkcja tych instrumentów ma miejsce w fabryce G&L w USA na Fender Ave, w Kalifornii.

Seria gitar G&L New 2012 Special Collection jest dostępna na rynku od czerwca 2012 roku.

 

www.glguitars.com

W nowej serii znajdziemy sześć modeli, trzy gitary: ASAT Classic "S", Legacy i S-500 oraz trzy gitary basowe: JB, M-2000 i M-2500. Wykonane z jesionu bagiennego korpusy instrumentów G&L 2012 Special Collection zdobi miodowy kolor o nazwie Nearly Nake (NENA) Honey Ale, gryfy zrobione są z klonu, podstrunnice z palisandru, a maskownice (z wyjątkiem dwóch modeli basu - M -) to NOS Baltic Amber w kolorze ciemnobrązowego miodu. Produkcja tych instrumentów ma miejsce w fabryce G&L w USA na Fender Ave, w Kalifornii.