Słynne marki gitar w katalogu Audiostacji

Newsy
Słynne marki gitar w katalogu Audiostacji

Audiostacja jest od niedawna wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy John Hornby Skewes & Co. Ltd. (JHS), która znana jest głównie z produkcji słynnych gitar Vintage.

Jednak JHS, oprócz produkowania instrumentów Vintage, reprezentuje też takie gitarowe marki jak Fret-King, Encore i Santos Martinez. Firma ta ma w swojej ofercie również całą gamę wielu innych instrumentów smyczkowych czy dętych oraz akcesoriów. Tych kilka tysięcy produktów będzie sukcesywnie wprowadzanych na polski rynek właśnie za sprawą Audiostacji.

Gitary ze stajni JHS zdobyły serca muzyków na całym świecie z racji tego, że stanowią połączenie najlepszych klasycznych rozwiązań z bardzo dobrą jakością i wprost zdumiewająco atrakcyjną ceną. To ogromny wybór, wielka różnorodność i świetny osprzęt sygnowany najczęściej nazwiskiem Trevora Wilkinsona, który wsławił się konstrukcją mostka ochrzczonego jego nazwiskiem, ale jest też autorem niezliczonej liczby rozwiązań, które znajdują zastosowanie w produkcji gitar z logo Vintage, Fret-King czy Encore (np. pickupy czy klucze).

Już 2 kwietnia w ofercie Audiostacji pojawią się gitary Vintage, Fret-King, Encore i Santos Martinez, które będą dostępne od ręki i od razu w wielkim wyborze.