Nowe produkty Ibaneza

Newsy
Pozostałe artykuły marki IBANEZ
Nowe produkty Ibaneza
W tym roku korporacja Hoshino Gakki,
w której skład wchodzi Ibanez, obchodzi okrągłą, setną rocznicę swego istnienia. Z tej okazji firma wprowadziła na rynek kilka nowości.

Pierwszą z nowinek sprzętowych jest limitowana edycja Ibaneza GRG Mikro - firma nie zapomniała o młodszych gitarzystach i stworzyła 3 gitary z krótszą menzurą, w różnych wykończeniach symbolizujących poszczególne dekady (lata 70-te, 80-te i 90-te). Specyfikacja serii - gryf: GRGM; body: nato; progi: medium; most: stały; przystawki: 2x Standard.

{M4_image 0}

Drugą nowością jest limitowana seria gitar basowych Ibanez ICB08LTD. Wyróżniają się one przyciągającą uwagę sportową, retro grafiką. Specyfikacja serii ICB08LTD: gryf: 3 częściowy ICB4, body: mahoń, progi: medium, przystawki: 2x IVZ4B.

{M4_image 1}

Kolejną nowinką jest tuner PU10. Urządzenie zaprojektowano dla gitar elektrycznych i akustycznych, ale sprawdza się on wyśmienicie także do strojenia instrumentów smyczkowych, banjo i mandolin. PU10 działa bez konieczności podpinania jakichkolwiek przewodów. Cały sekret tkwi w elastycznej klamrze, która przechwytuje wibracje instrumentu. Wyświetlacz można ustawić pod wieloma kątami dzięki zamontowanym czterem zawiasom.

{M4_image 2}

Jakkolwiek nie ma wątpliwości, że strojenie instrumentu to podstawa, to nastrojony instrument jest tylko połową sukcesu. Najważniejszą bowiem rzeczą jest czerpanie przyjemności z gry. Na ostatniej z opisywanych przez nas nowości - RU10 - można zarówno stroić instrument, jak i grać! Jak to możliwe? Chromatyczny "JamTuner" wyposażono dodatkowo w przester typu hi-gain, metronom oraz 20 podkładów perkusyjnych. Lecz to nie wszystko. Obchodząca jubileusz Firma ma w planach dalsze atrakcje dla miłośników sprzętu gitarowego.

{M4_image 3}

Więcej informacji: www.ibanez.com

 

Dystrybutor: Interton
WWW: www.interton.com.plAl. Marsz.Piłsudskiego 1
81 - 406 Gdynia
Tel: (058) 660 96 40
fax: (058) 660 96 49
e-mail: interton@interton.com.pl

 

(K. I.)