NAMM 2012: nowe efekty podłogowe DV Mark

Newsy
Pozostałe artykuły marki DV MARK
NAMM 2012: nowe efekty podłogowe DV Mark

Podczas styczniowych targów NAMM 2012 firma DV Mark zaprezentowała aż sześć nowych efektów podłogowych. Jak wszystkie produkty tej marki, efekty te są w 100% produkowane we Włoszech z pasją i perfekcją w najmniejszych detalach.

Przed Wami krótki przegląd nowości DV Mark:

DV7 Booster

Wielu gitarzystów korzysta na co dzień zarówno z samego boostera jak i podłogowego korektora. Najnowsza propozycja DV Mark zdaje się być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy właśnie przy pomocy tych dwóch kostek kształtują swoje brzmienie. DV7 Booster to połączenie wysokiej jakości boostera z 7-pasmowym (suwakowym) korektorem.

Urządzenie ma stosunkowo kompaktowe wymiary, a obsługuje się je przy pomocy dwóch przełączników nożnych. Efekt działa przy zasilaniu prąde 9 lub 12 V bądź ze standardowej baterii 9 V.

DV7 Distorsore

DV Mark Distorsore to elastyczny i kompaktowy efekt distortion z 7-pasmowym korektorem EQ (zakres od 50 Hz do 4 kHz), który umożliwia dostosowanie charakterystyki przesterowania do każdego rodzaju muzyki. Jest to idealne połączenie, dzięki któremu będziemy mogli perfekcyjnie dobrać swoje ulubione brzmienie efektu distortion. Efekt działa przy zasilaniu prądem 9 lub 12 V bądź ze standardowej baterii 9 V.

DV Fuzzer

Pojawienie się efektu fuzz zmieniło brzmienie gitary raz na zawsze już w latach 60-tych - każdy z nas pamięta dźwięk gitar The Rolling Stones, The Who czy Jimiego Hendrixa. Właśnie dlatego w nowej ofercie marki DV Mark znalazł się właśnie ten stompbox.

DV Fuzzer to bardzo intensywny, ale jednocześnie bardzo harmoniczny i bogaty fuzz oparty o sprawdzoną konstrukcję true bypass. Podstawowe kontrolery Volume, Sustain i Tone oraz dwa filtry brzmieniowe dają możliwość precyzyjnej modyfikacji dźwięku. Efekt działa przy zasilaniu prądem 9 lub 12 V bądź ze standardowej baterii 9 V.

DV Mini Boost, DV Mini Dist i DV Mini Drive

DV Mark Mini to zupełnie nowa seria mini efektów w ofercie tej firmy. DV Mini Boost to klasyczny booster, z nowoczesnym filtrem podbijającym niskie i wysokie częstotliwości, DV Mini Dist to kompaktowy przester wyposażony w dwa filtry tonu, zaś DV Mini Drive to banalny w obsłudze overdrive.

Więcej informacji na temat nowych efektów DV Mark znajdziecie na stronie:

http://www.dvmark.it/

Krótka relacja ze stanowiska marki DV Mark na NAMM 2012 poniżej:

(krn)