Andy James dołącza do rodziny DV Mark!

Newsy
Pozostałe artykuły marki DV MARK
Andy James dołącza do rodziny DV Mark!

Andy James to aktualnie jeden z topowych gitarzystów metalowych, wyróżniających się niesamowitą techniką gry. Talent Andy’ego został dostrzeżony przez takie gwiazdy jak John Petrucci, Mark Tremonti i Rusty Cooley, występował też z takimi artystami jak Zakk Wylde, Paul Gilbert, Guthrie Govan, Vinnie Moore i wielu innych.

Andy James ma na swoim koncie kilka nagrań solowych i dwa albumy z Sacred Mother Tongue. Gitarzysta jest fenomenem na portalu Youtube, gdzie prezentuje swój niezwykle energetyczny i wirtuozerski styl gry. Znany jest z wielu tutoriali oraz szkółek DVD, stworzonych we współpracy z czołowymi firmami m.in. Licklibrary i Jamtrackcentral.


W sprzętowym arsenale artysty pojawił się programowany, 3-kanałowy head gitarowy DV Mark Multiamp, łączący przedwzmacniacz i procesor efektów z wbudowaną, stereofoniczną końcówką mocy. Multiamp oferuje bardzo szeroki wachlarz brzmień wraz z wiernym oddawaniem charakterystyki, niuansów gry oraz feelingiem gry na klasycznym wzmacniaczu.

"Wzmacniacz DV Mark Multiamp jest niesamowity pod względem brzmienia", komentuje Andy. "Sprzęt jest w stanie wydać z siebie każdy dźwięk, którego chciałbym użyć. Łatwa obsługa i mobilności sprawiają, że mogę podróżować z nim po całym świecie i zawsze mieć brzmienie, którego chcę".

www.konsbud-audio.pl
www.dvmark.it