Nowe gitary Charvel

Newsy
Pozostałe artykuły marki JACKSON
Nowe gitary Charvel
Jackson ogłosił nowe modele instrumentów marki Charvel na rok 2008.

Gitary Charvel zyskały przez ostatnie 30 lat zasłużoną renomę i szacunek muzyków o największych nazwiskach w branży. Nie dziwi więc fakt, że informacja o wprowadzeniu na rynek trzech nowych modeli produkowanych w USA wywołała na świecie sensację. Będą to: "San Dimas Style 1 2H", "San Dimas Style 2 2H" oraz "So-Cal Style 1 2H".

Zarówno "San Dimas Style 1 2H" jak i "San Dimas Style 2 2H" mają korpus wykonany z olchy, wykończony lakierem poliuretanowym. Gryfy wykonane są z jednego kawałka klonu. Podstrunnica posiada nowoczesny, zmienny radius: od 12 do 16 cali. Mostek to klasyczna konstrukcja Floyd-Rose. Brzmienie przetwarzają znakomite przetworniki Seymour Duncan: '59 pod gryfem i JB pod mostkiem.

Model "So-Cal Style 1 2H" ma także korpus wykonany z olchy, pokryty lakierem poliuretanowym. Tutaj jednak, elektronika montowana jest od góry i ukryta pod płytką maskującą. Promień podstrunnicy jest zmienny i wynosi od 12 do 16 cali. Za brzmienie odpowiedzialne są rasowe, rockowe przetworniki DiMarzio: Tone Zone pod mostkiem oraz Evolution pod gryfem.

Podstawowym kolorem, w jakim będą występowały wymienione modele, jest czarny. Jednakże firma Charvel będzie wypuszczać co kwartał limitowaną serię w innym, wybranym kolorze.

{M4_image 0}
{M4_image 1}
{M4_image 2}

Więcej informacji: www.jacksonguitars.com

 

Dystrybutor - APLAUZ
ul Graniczna 19
05-092 Łomianki
(0-22) 751 42 39
aplauz@aplauzaudio.pl
www.aplauzaudio.pl

 

(K. I.)