Nowy przełącznik EHX Switchblade+

Newsy
Nowy przełącznik EHX Switchblade+

Firma Electro-Harmonix zaprezentowała właśnie następcę sprawdzonego przełącznika nożnego Switchblade Nano. Nowy Switchblade+ to podłogowy 'channel selector' o w pełni pasywnym torze audio.

Electro-Harmonix Switchblade+ to uniwersalny przełącznik zamknięty w kompaktowej i wytrzymałej obudowie. Wyposażony został w jedno wejście i dwa wyjścia (A, B) (standardowo typu jack 1/4"), osobne gniazdo służące do podłączenia tunera oraz dwa przełączniki nożne. Dzięki nim możemy przesyłać sygnał wprowadzany przez wejście albo tylko do jednego z wyjść - A lub B, albo do obu wyjść jednocześnie.

Do urządzenia możemy podłączyć przykładowo dwa wzmacniacze, efekty, kolumny czy nawet całe pedalboardy. Co ciekawe do wyjścia Tuner możemy podłączyć nie tylko stroik, ale także dowolny inny efekt. Gniazdo to jest połączone bezpośrednio z wejściem i działa niezależnie od ustawień przełączników nożnych.

Switchblade+ może być zasilany baterią 9V lub za pośrednictwem odpowiedniego zewnętrznego zasilacza. Co więcej, urządzenie może pracować także bez zasilania (nieaktywne będą wtedy tylko diody informujące o wyborze wyjścia).

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

http://www.ehx.com/products/switchblade-plus

(krn)