Scott Ian - sygnatura

Newsy
Pozostałe artykuły marki WASHBURN
Scott Ian - sygnatura
Firma Washburn wprowadza nowe sygnatury. Tym razem gitarę podpisaną własnym nazwiskiem otrzyma Scott Ian, gitarzysta grupy Anthrax.

Sygnatura dostępna będzie w dwóch wersjach: WV540VASI i WV40VASI. Będzie to zarazem trzeci i czwarty instrument podpisany nazwiskiem tego artysty, obok dotychczasowych: SI60MW i SI61G.

WV540VASI produkowany będzie w amerykańskim Custom Shopie Washburna. Scott Ian od czasu do czasu osobiście odwiedza oddział firmy pod Chicago, aby się upewnić, że instrument trzyma najwyższe standardy.

{M4_image 0}

W modelu tym zastosowano przetworniki Seymour Duncana, oryginalny mostek Floyd Rose i klucze Sperzel. Podstrunnica wykonana jest z kompozytu, w którego skład wchodzi węgiel, szkło i żywice epoksydowe. Mahoniowy gryf wklejany jest w korpus, który wyrzeźbiono z jednego kawałka mahoniu i pokryto charakterystyczną, krwawą grafiką o nazwie "Blood Red". Całość zdaje się dawać do zrozumienia, że Scott Ian gra czysty, bezkompromisowy metal i nie bierze jeńców.

{M4_image 1}

W odróżnieniu od swego "starszego brata", model WV40VASI uzbrojony został w przetworniki Randalla, mostek na licencji Floyd Rose i klucze Grovera. Podstrunnica tej gitary wykonana jest z palisandru.

Więcej informacji: www.washburn.com

 

Dystrybucja: Music Info
WWW: www.music.info.plul. Madalinskiego 11A
30-303 Kraków
Tel.: +48 (12) 267 24 80
Fax: +48 (12) 267 22 24
e-mail: poczta@music.info.pl

Zobacz więcej: Scott Ian i Anthrax na Ozzfest 2005.