Nowe lampowe efekty Hiwatt w Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki HIWATT
Nowe lampowe efekty Hiwatt w Music Info

Nawiązując do swoich najlepszych pomysłów - prostych, wręcz militarnych konstrukcji, inżynierowie Hiwatt stworzyli nową linię efektów gitarowych. W jej skład wejdą zupełnie nowe stompboxy opate na lampie ECC83 - Overdrive, Distortion, Phaser i Tremolo.

Hiwatt to z pewnością jedna z najbardziej kultowych brytyjskich marek, której wzmacniacze nieprzerwanie od lat 60-tych kształtują klasyczne rock'n'rollowe brzmienie. Wymienianie nazw zespołów, które budowały swój sukces w oparciu o ich konstrukcje mija się z celem, wspomnimy więc tylko tych największych: The Who, Pink Floyd czy Led Zeppelin.

Nowa linia efektów gitarowych Hiwatt Tube bazuje na sprawdzonym już przez wielu producentów patencie - zastosowaniu w układzie elektronicznym lampy elektronowej przedwzmacniacza 12AX7 (ECC83), nadającej brzmieniu ciepła i dynamiki. Prosty korektor pozwala na błyskawiczne odnalezienie interesującego nas tonu, a niezniszczalna, stalowa obudowa sprawia znakomicie chroni lampę i elektroniczne wnętrze urządzenia.

Krótkie prezentacje wideo każdego modelu (Overdrive, Distortion, Phaser i Tremolo) możecie zobaczyć poniżej:

Więcej informacji o cenach i dostępności znajdziecie na stronie dystrybutora:

http://www.musicinfo.pl/

(krn)