Nowe, lampowe efekty gitarowe Hiwatt w Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki HIWATT
Nowe, lampowe efekty gitarowe Hiwatt w Music Info

W ofercie Music Info pojawiło się kilka stompboxów gitarowych, należących do nowej linii efektów renomowanego angielskiego producenta.

Nawiązując do swoich najlepszych tradycji - prostych, wręcz militarnych, i przede wszystkim lampowych konstrukcji, inżynierowie Hiwatta stworzyli nową, doskonałą linię efektów gitarowych.

 

Sercem każdego efektu jest lampa 12AU7, która dodaje brzmieniu ciepła i dynamiki. Prosta korekcja pozwala na błyskawiczne dostosowanie barwy do własnych potrzeb, a wytrzymała stalowa obudowa zapewnia bezproblemową i bezpieczną pracę.

 

Hiwatt Tube Overdrive oferuje klasyczny brytyjski crunch, który pozwoli na osiągnięcie brzmienia żywcem wyjętego z płyt The Who, Bad Company czy The Killers. Do kontroli ustawień służą potencjometry Drive, Tone, Master oraz 2-pozycyjny przełącznik Mode. Tube Distortion to szeroki wybór mocnych i dynamicznych, przesterowanych brzmień z regulacją Volume, Drive, Tone i Master. Hiwatt Tube Phaser wiernie oddaje brzmienie analogowych konstrukcji, a na pokładzie znajdują się regulatory Speed, Depth, Master.

 

Wszystkie efekty Hiwatt wyposażone są w True Bypass, zewnętrzne zasilanie 18V a ich waga wynosi 0,8 kg.

 

www.musicinfo.pl
www.hiwatt.co.uk