Marshall YJM100 Yngwie Malmsteen Signature już dostępny

Newsy
Pozostałe artykuły marki MARSHALL
Marshall YJM100 Yngwie Malmsteen Signature już dostępny

Wszyscy Ci, którzy niecierpliwie czekali na moment pojawienia się głowy Marshall YJM100 w polskiej dystrybucji mogą odetchnąć z ulgą. Otóż od niedawna jest ona dostępna w sklepach muzycznych na terenie naszego kraju.

Marshall YJM100 to 100-watowa, lampowa głowa, która została zaprojektowana i zbudowana pod okiem legendarnego szwedzkiego gitarzysty Yngwie Malmsteena. YJM łączy w sobie cechy vintagowego brzmienia oraz nowoczesnego wyglądu. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem zarówno studyjnym jak i scenicznym.

Jej konstrukcja w dużej mierze bazuje na wzmacniaczu Marshall 1959 Plexi, jednak została wzbogacona o kilka współczesnych dodatków. Nie zabrakło wśród nich Boostera, bramki szumów, pętli efektów oraz zupełnie nowej technologii Electronic Power Attenuation.

Yngwie był wielkim fanem Marshalla już od początku istnienia firmy. Dlatego też zawiązanie współpracy między nimi nikogo nie zaskoczyło i było jedynie kwestią czasu:

"Nie wiem jak mógłbym określić swoja miłość do brzmienia wzmacniaczy Marshall, ponieważ towarzyszą mi one od momentu kiedy skończyłem 10 lat. Minęła długa droga, a one wciąż są ze mną, gwarantując ponadczasowe brzmienie i wyjątkową niezawodność. Przez wiele lat miałem mnóstwo propozycji endorsingu od różnych firm. Dziś z całą pewnością mogę powiedzieć, że posiadanie własnej sygnatury Marshall jest dla mnie wielkim zaszczytem - tym bardziej, że YJM100 to genialny wzmacniacz".

Lepsza rekomendacja nie jest nam chyba potrzebna.

(krn)