Niedrogie zestawy gitarowe Washburna

Newsy
Pozostałe artykuły marki WASHBURN
Niedrogie zestawy gitarowe Washburna

Tego lata firma Washburn przygotowała specjalne zestawy dla początkujących gitarzystów. Gitary akustyczne i klasyczne wraz z akcesoriami i płytą DVD z lekcjami dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Washburn prezentuje nowe zestawy gitarowe - w ich skład wchodzi wszystko czego potrzebuje początkujący gitarzysta: gitara, pasek, futerał oraz w bonusie elektroniczny tuner, płytę DVD z lekcjami i praktyczny zestaw kostek. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie, zwłaszcza dla początkujących.

Poniżej specyfikacja zestawów:

Washburn WC 90 (N) Pack - 376 zł

Gitara klasyczna - płyta wierzchnia z wykonana ze świerku, boki i tył z drewna nato. Gryf z mahoniu, a podstrunnica i mostek z palisandru. Klucze otwarte chromowane.

Washburn WD 10 (B) Pack - 585 zł

Gitara akustyczna typu dreadnought - płyta wierzchnia z litego świerku (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z mahoniu, gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Biały binding korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Kolory: czarny i naturalny.

W każdym zestawie ponadto:

  • Elektroniczny tuner
  • Pokrowiec gitarowy Washburn
  • Zestaw kostek do gitary
  • Pasek gitarowy Washburn
  • Płyta DVD z lekcjami


Jeżeli więc zawsze chciałeś zacząć grać, a wydawało Ci się, że to ogromny wydatek nowości Wasburna są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

(krn)