Ibanez RG Premium

Newsy
Ibanez RG Premium

W tym roku producent wprowadził nową linię pod nazwą Premium, charakteryzującą się ponadprzeciętnym wykonaniem w przystępnej cenie.

Do produkcji tych instrumentów wykorzystuje się wyłącznie wyselekcjonowane materiały przy jednoczesnej dbałości o każdy szczegół. Każda gitara przechodzi szczegółową kontrolę jakości po to aby do klienta trafiało gitarowe dzieło sztuki.

W ofercie mamy do wyboru dwa modele gitar elektrycznych Ibanez RG870QMZ - klonowy top, oraz RG870Z. Gryf typu Wizard złożono z 5 części klonu/orzecha i uzbrojono tytanowym wzmocnieniem KTS. Główka w kolorze korpusu nosi logo Ibanez Premium. W modelu QMZ na lipowy korpus nałożono top z klonu falistego. Wykorzystany tu mostek to Edge-Zero II - całkowicie nowa konstrukcja, która od roku 2011 zastępuje Edge III. Przetworniki CAP VM zostały specjalnie zaprojektowane do serii Premium - mają uzwojenie cewek z miedzi beztlenowej.

W komplecie znajduje się case Ibanez Premium. Dostępne kolory modelu RDT (Red Desert - na zdjęciu), BI (Black Ice), HVV (High Voltage Violet). Dostępne kolory modelu RG870Z: BK (Black - na zdjęciu), LB (Laser Blue).

(MalcolmX)