Jackson zaprasza na spotkanie z Chrisem Broderickiem z Megadeth

Newsy
Jackson zaprasza na spotkanie z Chrisem Broderickiem z Megadeth

11 kwietnia w łódzkiej Arenie wystąpią Megadeth, Slayer i Vader. Tego samego dnia każdy fan gitary będzie miał okazję spotkać się z gitarzystą tytanów metalu Chrisem Broderickiem! Wstęp oczywiście wolny.

Dzięki firmie Aplauz Chris Broderick spotka się z polskimi fanami przed swoim koncertem w Łodzi w poniedziałek 11 kwietnia 2011. Spotkanie odbędzie się w Salonie Muzycznym Riff Łódź przy ulicy Piotrkowskiej.

Chris będzie podpisywał płyty, a także pozował do zdjęć wraz ze swoją nową gitarą marki Jackson. Spotkanie potrwa około godziny i rozpocznie się prawdopodobnie ok. południa.

O samy Brodericku można by napisać wiele. Wcześniej związany z zespołami Jag Panzer i Nevermore, w 2008 roku dołączył do Megadeth, zastępując Glena Drovera. Pierwszy koncert z zespołem zagrał w lutym 2008 w Finlandii, a wkrótce potem Dave Mustaine - legendarny założyciel bandu - powiedział, że Chris jest najlepszym gitarzystą, jakiego Megadeth kiedykolwiek miał. Warto dodać, że poza wielkim doświadczeniem, Chris ma dyplom gitarzysty klasycznego wyższej szkoły muzycznej w Denver.

W styczniu 2011 Chris dołączył do artystów marki Jackson. Już wkrótce w ofercie polskiego dystrybutora dostępne będą nowe modele gitar Jackson, sygnowane przez muzyków Megadeth.

Fanów gitary (a nie tylko Megadeth) nie może zabraknąć 11 kwietnia w Łodzi.

(krn)