Victory V130 The Super Jack już w Guitar Center!

Newsy

Krzysztof Inglik

Victory V130 The Super Jack już w Guitar Center!

W łódzkim Guitar Center dostępny jest już model V130 The Super Jack cenionej marki Victory Amplifiers...

Ta głowa może się okazać spełnieniem marzeń wszystkich fanów wzmacniaczy Victory. The Super Jack to wszystko, co mogliśmy znaleźć w The Super Countess wzbogacone o style brzmienia z V40, Sheriffa i Krakena. Dzięki temu głowa jest absolutnie wszechstronnym urządzeniem o nieskończonych możliwościach, dodatkowo ujętym w nowy design.

Głowa V30 ma dwa kanały: czysty, bardzo wysoki headroom i bardzo mocny overdrive. W V130 dodano dwa tryby pomiędzy. Kanał Clean otrzymuje tryb „crunch” dla lekkiego breakupu i klasycznego overdrive, który przypomina dźwięki z V40 i The Sheriff 44. Dodatkowym trybem kanału Overdrive jest Voice I, pochodzący z kanału 1 VX The Kraken z wejściem Rabea Massaad. Wszystkie są przełączane nożnie.

Zrównoważenie czystszych i bogatszych w gain dźwięków jest często wyzwaniem, szczególnie w kontekście zespołu. Dzięki ogromnemu headroomowi V130, kanały master dają ci kontrolę, której potrzebujesz, aby upewnić się, że wszystkie twoje tony są słyszalne głośno i wyraźnie. Ludzie pytali, dlaczego regulacja tonów jest wspólna dla wszystkich trybów: naszą odpowiedzią jest to, że EQ jest zoptymalizowany do pracy w całym zakresie. Dopasuj go do wybranej kabiny - nie za dużo, nie za mało - a V130 pozostaje stabilny we wszystkich trybach.

Pętla efektów szeregowych znajduje się pomiędzy sekcją przedwzmacniacza a sekcją mocy dla dowolnych pedałów, które chcesz tam umieścić. Okazało się, że nowoczesne opóźnienia cyfrowe i pogłosy mogą brzmieć czysto w pętli, podczas gdy bardziej tradycyjne opóźnienia analogowe, modulacje itp. brzmią świetnie prosto do przodu wzmacniacza. Jedynym „właściwym” sposobem jest ten, który brzmi dla Ciebie najlepiej.

100 watów sekcji mocy 6L6 może być niesamowicie głośna, jeśli chcesz. Ale nie chodzi tylko o głośność: możliwości V130 z wysokim headroomem zapewniają klarowność i ogromny zakres dynamiki w całym spektrum głośności. To uczucie i odpowiedź, które uwielbia wielu graczy. Możesz także zmniejszyć moc do 30 watów, aby uzyskać mniej odważny charakter, niższą głośność i bardziej „dawać” stopień mocy.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.victoryamps.com oraz www.guitarcenter.pl