#UKULATO z Ortega Guitars - zapraszamy do zabawy!

Newsy
#UKULATO z Ortega Guitars - zapraszamy do zabawy!

Ortega Guitars Polska i Akademia Muzyki – we współpracy z Agnieszką Musiał – zapraszają wszystkich fanów ukulele do wzięcia udziału w wyzwaniu #UKULATO.

Aby podgrzać wakacyjną atmosferę, Ortega Guitars Polska i internetowa szkoła muzyczna AkademiaMuzyki.pl przedstawiają #UKULATO. Ale co to tak właściwie jest #UKULATO? Po pierwsze jest to wyzwanie skierowane do wszystkich miłośników ukulele, rozpoczynające się 2 sierpnia 2020 r. i przygotowane we współpracy z dwójką znakomitych artystów Ortega - Piotra Słapy i Agnieszki Musiał.

A dodatkowo jest to mnóstwo dobrej zabawy, świetna okazja, aby poprawić swoje umiejętności gry na ukulele, a także wyjątkowa szansa na wygranie specjalnie zaprojektowanego ukulele Ortega ECLIPSE-TE6, które ze względu na drugi otwór dźwiękowy, ergonomiczny podłokietnik, 6 strun i piękne wykończenie z całą pewnością przyciągnie wzrok wszystkich dookoła. Brzmi ciekawie, prawda?

Podczas wyzwania #UKULATO Piotr i Agnieszka wykonają trzy popularne utwory na ukulele. Dla wszystkich tych piosenek zostanie również opublikowany szczegółowy poradnik „Jak to zagrać?”. Znajdziecie go na oficjalnym kanale Youtube Akademii Muzyki, prowadzonym przez Piotra Słapę.

A jak zgarnąć nagrody?

Cóż, pozwólcie, ze troszkę się z Wami podroczymy. Dokładne warunki udziału w #UKULATO zostaną opublikowane później. Aby tego nie przegapić, gorąco zachęcamy do obserwowania @ortega_guitars_poland na Instagramie, a także do subskrybowania kanału Akademii Muzyki na Youtube.

 

Obserwuj: instagram.com/ortega_guitars_poland | facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
Subskrybuj: youtube.com/akademiamuzyki
Strona internetowa szkoły: akademiamuzyki.pl