Nowa seria ukulele Eclipse Ortegi

Newsy
Pozostałe artykuły marki ORTEGA
Nowa seria ukulele Eclipse Ortegi

Do bogatej oferty ukulele marki Ortega dołączyła nowa, ekskluzywna seria Eclipse, łącząca unikalny, piękny wygląd z wysokiej klasy komponentami i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Ukulele Ortega z serii Eclipse posiadają korpus - boki, tył i top - wykonany z litego mahoniu i ozdobiony palisandrowo-abalonowym bindingiem. Instrumenty wyróżniają customowe podcięcie cutaway, wygodne wyprofilowanie armrest pod prawą rękę na górnej krawędzi oraz znajdujący się na górnym rogu, dodatkowy otwór rezonansowy.

 

Poza klasycznym modelem Eclipse-CC4 w rozmiarze koncert, w serii dostępne są jeszcze sześciostrunowy Eclipse-TE6 oraz ośmiostrunowy Eclipse-TE8 w rozmiarze tenor, posiadające odpowiednio dodatkowe dwie i cztery struny strojone w oktawach.

 

 

Gryf z okoume zaopatrzony jest w palisandrową podstrunnicę ozdobioną okrągłą, kolorową inkrustacją Eclipse. Całość uzupełniają palisandrowy mostek Ortega Uke, siodełka mostka i główki z kości, oraz wizualnie - "księżycowa" rozeta Eclipse oraz palisandrowy fornir z tyłu główki.

 

Instrumenty dostarczane są w komplecie z firmowym gigbagiem deluxe.

 

www.meinldistribution.pl

www.ortegaguitars.com