Xvive U3C – bezprzewodowy system dla mikrofonów pojemnościowych

Newsy
Pozostałe artykuły marki XVIVE
Xvive U3C – bezprzewodowy system dla mikrofonów pojemnościowych

Idąc za sukcesem bezprzewodowego systemu mikrofonowego U3, Xvive wypuszcza wersję U3C, zaprojektowaną dla mikrofonów pojemnościowych.

System Xvive U3C dla mikrofonów pojemnościowych to cyfrowa technologia bezprzewodowego przesyłu sygnału o doskonałej jakości, w łatwy i wygodny sposób, tak aby sprostać wysokim wymaganiom muzyków. Xvive U3C posiada zasilanie phantom (48V/12V) oraz zapewnia zakres częstotliwości od 20Hz do 20kHz, przy jednocześnie znikomej latencji 5ms. Ten bezprzewodowy system pracujący na paśmie 2.4 GHz ISM, zapewnia czysty przesył sygnału w zasięgu nawet do 20 metrów, bez zakłóceń. Dzięki bateriom litowo-jonowym U3C jest przyjazny środowisku i można korzystać z niego nawet do 5 godzin na jednym ładowaniu. Obudowę urządzenia wykonano z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu bez problemów znosi trudy trasy czy koncertów.

Urządzenie cechuje ponadto sześć kanałów, konwerter 24bit/48kHz A/D, dynamika 110 dB, stosunek sygnału do szumu na poziomie 110 dB, przycisk ON na nadajniku, przełącznik 48V/12V na nadajniku, przycisk power na odbiorniku, przycisk wyboru kanałów, port mikro-USB do ładowania baterii.

Xvive U3C jest koloru czarnego, w zestawie znajdziemy kabel USB do ładowania urządzenia. Waga to 95 g osobno dla nadajnika i odbiornika, system ten jest więc wyjątkowo lekki.

System Xvive U3C Microphone Wireless będzie dostępny od 20 sierpnia w cenie ok 964 PLN.

www.Xviveaudio.com
www.w-distribution.de