Zestaw XVive Wireless Guitar System U2 Black

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Zestaw XVive Wireless Guitar System U2 Black

Popularny, bezprzewodowy system gitarowy XVive U2 niebawem będzie dostępny w nowym zestawie, z dwoma nadajnikami i jednym odbiornikiem.

Jeśli używacie dwóch gitar lub dwóch basów, normalnie potrzebowalibyście dwóch oddzielnych kabli, lub dwóch nadajników i odbiorników, przy systemach bezprzewodowych – lub zwyczajnie – nadajnik wymagał by przełączenia do drugiego instrumentu przy jego zmianie. Sytuację tą rozwiązuje nowy zestaw XVive Wireless Guitar System U2 Black Set. Na system składają się dwa nadajniki oraz jeden odbiornik, które działają na zasadzie, że zawsze mamy sparowany jeden nadajnik z odbiornikiem, nie dwa na raz.

 Technologia bezprzewodowa XVive U2 zapewnia wysokiej jakości brzmienie, łatwą obsługę, oraz bezpieczne i stabilne połączenie. Urządzenie zapewnia obsługę pasma 20Hz-20 kHz, tak aby każdy detal można było usłyszeć bez zniekształceń. Latencja to jedynie 6ms. System obsługuje pasmo 2,4 GHz ISM, zapewniając stabilny przesył, oraz zasięg do 30 metrów, bez jakichkolwiek strat sygnału.

Dzięki baterii Li-ion, U2 to urządzenie przyjazne środowisku, a po naładowaniu bateria starcza na 5 godzin użytkowania. Obudowa U2 wykonana została z odpornego i lekkiego plastiku ABS, który spokojnie wytrzyma zmiany pogodowe, oraz zniesie trud trasy koncertowej. Ten bezprzewodowy system gitarowy to idealnie dopełnienie każdego pedalboardu gitarzysty, a wszystko to dzięki prostocie obsługi i kompaktowym rozmiarom. XVive U2 wyróżnia się także brakiem szumów, zarówno przy włączeniu lub wyłączeniu. Zestaw U2 z dwoma nadajnikami i odbiornikiem dostępny będzie w kolorze czarnym. 

Demo wideo:

 Sugerowana cena XVive U2 Black Set to 832 PLN.

 

www.xviveaudio.com
www.w-distribution.de