IK Multimedia AmpliTube iRig

Newsy
IK Multimedia AmpliTube iRig

IK Multimedia AmpliTube iRig jest już dostępny w sklepie iTunes App Store! To kompletne rozwiązanie hardware/software, dzięki któremu możemy podpiąć się z gitarą do naszego telefonu i korzystać z dobrodziejstw modelowania brzmień znanych z wcześniejszych, software'owych odsłon AmpliTube

W zestawie IK Multimedia AmpliTube iRig znajduje się specjalny interfejs do którego podpinamy instrument z jednej strony, z drugiej słuchawki, a trzecim wyjściem łączymy się z iPhonem. Do dyspozycji mamy tutaj 10 efektów (delay, flanger, phaser, overdrive, distortion, filter, wah, fuzz, octaver, chorus), 5 wzmacniaczy (clean, crunch, lead, metal, bass), 5 kolumn i 2 mikrofony (dynamiczny i pojemnościomy).

Na pokładzie IK Multimedia AmpliTube iRig nie zabrakło oczywiście tunera i metronomu. Jednocześnie mogą działać 3 efekty, wzmacniacz, kolumna i mikrofon, czyli dokładnie taki zestaw jaki standardowo używalibyśmy na scenie. Jedyna różnica to fakt, że nasz AmpliTube iRig możemy mieć zawsze przy sobie i nie nabawić się od jego noszenia urazu kręgosłupa.

www.ikmultimedia.com
www.audiofactory.pl