Death By Audio Total Sonic Annihilation 2

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki DEATH BY AUDIO
Death By Audio Total Sonic Annihilation 2

Firma Death By Audio zaprezentowała nową wersję swojego przełomowego efektu Total Sonic Annihilation.

Death by Audio to marka, która powstała w 2002 roku, debiutując na rynku z najbardziej szalonym efektem gitarowym: Total Sonic Annihilation. Było to urządzenie, które zmieniało brzmienie każdego podłączonego do niego efektu za pośrednictwem impulsów zwrotnych. Teraz – po dogłębnych zmianach i ulepszeniach – ta oryginalna koncepcja odrodziła się w efekcie Total Sonic Annihilation 2.

Total Sonic Annihilation 2 to kolosalne rozwinięcie wersji pierwszej efektu. Jego całkowicie nowa funkcjonalność, pozwala budować dzikie i kosmiczne brzmienia, jeszcze bardziej pokręcone niż oryginał, a zarazem z większą możliwością kontroli sygnału. TSA2, tak jak swój poprzednik, działa na prostej zasadzie: Co jeśli efekty otrzymałyby swój własny sygnał? Jak zabrzmi filtr, który powielimy w nieskończoność? Albo modulator, który moduluje własne modulacje? TSA2 tworzy sterowalną pętlę zwrotną efektu. Co oznacza, że efekty będą nasycać się swoim własnym brzmieniem, napędzając wejście sygnałem z wyjścia, w kontrolowanym zakresie (w mniejszym lub większym stopniu).

Nowy TSA 2 wyposażono w aktywny boost, odwrócenie fazy, a także limiter. Dzięki temu każdy efekt, niezależnie od tego jak cichy czy głośny, lub z fazowym przesunięciem, znajdzie swoje miejsce. Można też użyć kontroli efektu do podkręcenia dźwięku do granic możliwości.

Kiedy nie mamy innych efektów w łańcuchu, a aktywny boost jest włączony, TSA2 działa także jako samooscylujący blaster fuzz dla gitary/basu/synthów. Jeśli zagłębić się jeszcze bardziej, urządzenie może być używane jako niezależny oscylujacy generator tonów. Dokładnie, pełni rolę samodzielnego instrumentu.

Sugerowana cena Death By Audio Total Sonic Annihilation 2 to ok 1227,00 PLN.

 

https://deathbyaudio.com
www.w-distribution.de