RockCare StringJet 86 String Cleaner

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki WARWICK
RockCare StringJet 86 String Cleaner

Po czerwcowej premierze zestawu czyszczącego RockCare StringJet 64 String Cleaner – który przeznaczony był dla 6 strunowych gitar oraz 4 strunowych basów – dostępny jest już RockCare StringJet 86 String Cleaner, który idealnie sprawdzi się przy 7 i 8 strunowych gitarach, a także 5 czy 6 strunowych basach.

RockCare StringJet 86 to mały pomocnik, który przedłuży żywotność strun oraz zachowa ich oryginalne brzmienie na dłużej. Ten praktyczny czyścik, dostosowany jest do współpracy z każdym instrumentem strunowym, akustycznym czy elektrycznym, z maksymalnym rozstawem strun 90 mm, licząc od najwyższej do najniższej struny. Dzięki miękkim wkładkom z mikrofibry, StringJet 86 oczyści w całości struny, równocześnie odświeżając ich brzmienie.

StringJet 86 może być używany samodzielnie lub razem z płynami czyszczącymi, które rozprowadzi równo po całych strunach. Odmiennie do produktów typu użyj i wyrzuć, wkładki czyszczące StringJet 86 można łatwo wyczyścić ciepłą wodą oraz odrobiną mydła, tak aby były gotowe do ponownego użycia. Dodatkowo, każdy StringJet 86 posiada 2 dodatkowe wkładki z mikrofibry na wypadek wymiany.

Cena zestawu RockCare® StringJet 86 to ok 56 PLN.

http://www.w-distribution.de