RockCare Fret Rocker

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
RockCare Fret Rocker

RockCare Fret Rocker to miarka do sprawdzania czy progi w naszym instrumencie są odpowiednio umieszczone, a także przydatne akcesorium do innych pomiarów potrzebnych dla konserwacji czy ustawienia instrumentu.

Prosty 5-krawędziowy design, pozwala miarce Fret Rocker znaleźć zastosowanie przy sprawdzaniu progów na różnych instrumentach, od gitar basowych z długą menzurą po sopranowe ukulele. Wystarczy umieścić odpowiednie krawędzie na 3 progach. Jeśli Fret Rocker opiera się równomiernie o wszystkie 3 progi, znaczy to że są one odpowiednio umieszczone. Jeśli nasza miarka kołysze się na środkowym progu, oznacza to że dany próg jest za wysoko. To bardzo łatwy sposób na sprawdzenie nierówności progów w każdym instrumencie.

Co więcej, Fret Rocker posiada kilka skal, zarówno w calach jak i milimetrach, które umieszczono na przeciwległych krawędziach. Skale możemy zastosować do wyznaczenia wysokości strun, ustawienia gryfu, rozstawu strun, czy wysokości mostka i pickupów. Fret Rocker to wszechstronny i bardzo pomocny produkt, który doskonale odnajdzie się zarówno w rękach lutnika, jak i każdego muzyka.

Sugerowana cena RockCare Fret Rocker to 35,00 PLN. Urządzenie będzie dostępne od początku listopada.

www.w-distribution.de