Nowe, sygnowane efekty Morley na jesień

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki MORLEY
Nowe, sygnowane efekty Morley na jesień

Specjaliści od wah i distortion z marki Morley zaprezentowali trzy nowe efekty sygnowane przez Michaela Amotta, Marka Tremonti oraz DJ Ashba a także ciekawy, chromowany produkt na rocznicę firmy.

Morley MTAW – Mini Michael Amott Wah

Sygnowana kaczka Michaela Amotta z Arch Enemy to wah w poręcznym i małym formacie. Produkt ten został idealnie dostrojony do brutalnie high-gainowych brzmień oraz potrzeb Amotta, a jego metalową obudowę zdobi zaprojektowana przez Michaela krwista grafika. Morley Mini Michael Amott Wah wyróżnia się elektro-optycznym układem, specjalną cewką MQ2 oraz buforem. Urządzenie może współpracować z gitarą elektryczną, a także basem czy keyboardem i jest limitowane do 500 sztuk.

Morley Mini Michael Amott Wah będzie dostępny od połowy listopada w cenie ok 1400 PLN.

Morley MTMARK1 – Mini Tremonti “A Dying Machine” Wah

Nowa sygnowana kaczka Marka Tremonti to znane brzmienie Morley w małym formacie. Mini Tremonti “A Dying Machine” oferuje idealne połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień wah, a także posiada regulowany czysty boost 20 dB (niezależny przełącznik aktywacji). Kostka limitowana jest do 500 sztuk na cały świat, oraz udekorowana została specjalną grafiką nawiązującą do najnowszego albumu Marka "A Dying Machine". Morley Signature Wah wyróżnia się elektro-optycznym układem oraz wbudowanym buforem i może współpracować z gitarą elektryczną, a także basem czy keyboardem.

Morley Mini Tremonti “A Dying Machine” Wah będzie od połowy listopada w cenie ok 1500 PLN.

 

Morley MTSKW1 – Mini DJ Ashba Skeleton Wah

Skeleton Wah to sygnatura gitarzysty DJ Ashba (Sixx:A.M. ex-Guns N' Roses). Urządzenie idealnie nawiązuje do blues-rockowego stylu artysty, ale także sprawdza się jako wszechstronne wah w innych gatunkach, jak funk czy metal. Co więcej, cała obudowa efektu świeci w ciemności. Morley Mini DJ Ashba Skeleton Wah wyróżnia się elektro-optycznym układem, specjalną cewką MQ2 oraz buforem. Również ten efekt może współpracować z gitarą elektryczną, basem czy keyboardem i limitowany jest do 500 sztuk.

Morley Mini DJ Ashba Skeleton Wah będzie dostępny od połowy listopada w cenie ok 1020 PLN.

Morley Limited 50th Anniversary Chrome Bundle – Mini Power Wah + ABY Box

Aby uświetnić swoje 50 urodziny, firma Morley wypuszcza zestaw urządzeń Chrome Mini Power Wah oraz Chrome ABY, w specjalnym kolekcjonerskim pudełku. Mini Power Wah oferuje cechy oraz wygląd urządzenia Morley Power Wah z lat '70. Natomiast, Chrome ABY Box jest dodatkowym uzupełnieniem zestawu. Paczka zawiera specjalną rocznicową książeczkę, która prezentuje 5 dekad unikalnych i najlepiej sprzedających się efektów Morley. Ten specjalny zestaw limitowany jest czasowo. 

Morley Limited 50th Anniversary Chrome Bundle – Mini Power Wah + ABY Box będzie dostępny od połowy listopada w cenie ok 1755 PLN.

www.morleypedals.com
www.w-distribution.de