Nowe gitary elektryczne Vintage z serii V75 oraz V100

Newsy
Pozostałe artykuły marki VINTAGE
Nowe gitary elektryczne Vintage z serii V75 oraz V100

Gitary nowej linii V75 dopełnią kolekcje serii V52 i V62, których wysoką jakość potwierdzają artyści grający trasy koncertowe na całym świecie, m.in. Neil Taylor, Dave „Bucket” Colwell, Paul Guerin oraz wielu znanych muzyków sceny muzycznej Nashville, w tym Michael Spriggs, Hoot Hester i Mike Severs. W popularnej rodzinie V100 pojawiły się też nowe, bardzo ciekawe wykończenia.

Modele Vintage V75 posiadają korpus z amerykańskiej olchy oraz jednoczęściowy klonowy gryf z klonową podstrunnicą. Wyposażone są w wysokiej klasy stalowy mostek Wilkinson WTB, którego trzy mosiężne siodełka nadają tradycyjne brzmienie, a rowki na każdą strunę sprawiają, że gitary mają wzorową intonację.

 

Dwa bardzo dobrze dobrane pickupy Wilkinsona zapewniają ciepłe, naturalne brzmienie znane z vintage’owch konstrukcji. W serii V75 będą dostępne modele w czarnym połysku „Gloss Black” (V75BK) i niebieskim „Laguna Blue” (9V75LB).

 

V 100

Seria gitar i basów elektrycznych Vintage Reissued zatrzęsła światowym rynkiem gitarowym. Gra na nich wielu topowych artystów na największych scenach całego świata. W serii V100 pojawiły się znakomicie prezentujące się modele zaopatrzone w topy z klonu płomienistego dostępne w nowych wykończeniach: transparentny czarny V100TBK, V100THB „Honeyburst” oraz V100TWR w kolorze czerwonym „Wine Red”.

 
Gitary posiadają korpusy z litego mahoniu i wklejany, mahoniowy gryf z profilowaniem ułatwiającym dostęp do najwyższych progów. Dwa dobrane humbuckery oferują klasyczny vintage’owy sound, a standardowe wyposażenie firmy Wilkinson na pewno nie przysporzy zmartwień na żadnym koncercie.

www.audiostacja.pl
www.jhs.co.uk/brands/vintage/vintage-electrics