Nowe gitary Vintage serii V6 i VS6

Newsy
Pozostałe artykuły marki VINTAGE
Nowe gitary Vintage serii V6 i VS6

Na branżowych targach NAMM 2018 zadebiutowało sporo nowości marki Vintage, w tym nowe gitary w serii V6 i VS6.

Vintage serii V6 mają korpusy z amerykańskiej olchy i klonowe gryfy oraz klasowy osprzęt firmy Wilkinson. System vibrato WV6 oraz blokowane klucze E-Z Lok sprawiają, że gitara stroi idealnie w każdym momencie.

Chociaż już teraz seria V6 posiada bogatą ofertę kolorystyczną, dodatkowo została poszerzona o trzy nowe kolory: niebieski „Candy Apple Blue” (V6CAB), naturalny jesion „Natural Ash” z klonową podstrunnicą (V6MNAT) oraz biały „Vintage White” (V6VW). Do tego należy dodać model z czarnym połyskiem „Gloss black” z klonową podstrunnicą oraz humbuckerem przy mostku (V6HMBB). 

 

Do popularnej serii VS6 dołącza nowy model S6M we wspaniałym, mahoniowym wykończeniu. Vintage VS6M ma bardzo łatwy dostęp do najwyższych dźwięków dzięki genialnie zaprojektowanemu połączeniu gryfu z korpusem oraz wcięciu. Para humbuckerów Wilkinsona, emanuje vintage’owym brzmieniem i długim sustainem. 


 

W serii V6M24, która po premierze w 2015 roku otrzymała ogromną liczbę świetnych recenzji, pojawią się dwa nowe kolory: czarny połysk „Gloss Black” (V6M24BK) i fioletowy „Purple” (V6M24PL). Gitary posiadają system vibrato Wilkinson WVS50II i 2 sparowane humbuckery o wysokiej głośności wyjściowej co sprawia, że są idealne do różnych stylów muzycznych.

www.audiostacja.pl
www.jhs.co.uk/brands/vintage