Mayones - Raport z NAMM Show 2010!

Newsy
Mayones - Raport z NAMM Show 2010!

Firma Mayones informuje: "Drugi występ naszej firmy na najważniejszych targach Nowego Świata okazał się wyjątkowym sukcesem. Szczególnie biorąc pod uwagę, że byliśmy jedną z trzech polskich firm i jedynym producentem gitar z Polski pośród blisko 1400 wystawców z całego świata. Niezliczeni odwiedzający, właściciele sklepów, dystrybutorzy, muzycy i inni entuzjaści gitary od razu pokochali wyjątkowe piękno i wspaniałe brzmienie zaklęte w naszych instrumentach"

Mayones: "Na wystawie prezentowaliśmy wiele gitar i basów, włączając w to uznane wśród basistów modele neck-thru w wersjach Classic i Custom, limitowaną edycję serii Regius i Setius z topem z klonu płomienistego klasy 4A oraz Setiusa w wykończeniu Gothic ze słojami zabarwionymi na czerwono."

 

 

"Jednak tym co najbardziej przykuło uwagę zwiedzających to nasz gitara wykonana w hołdzie jednemu z najważniejszych muzyków w historii naszego kraju, Fryderykowi Chopinowi. Instrument ten został wykonany z okazji Międzynarodowego Roku Chopinowskiego obchodzonego w 200 rocznicę urodzin tego wybitnego kompozytora. Gitara posiada klonowy top w wykończeniu zbliżonym do czerni fortepianów ozdobiony profilem i charakterystycznym podpisem Chopina a klonowa podstrunnica wykonana została na podobieństwo klawiatury fortepianu."

 

 

"Na wspólnym stoisku Mayones i Rock Box gościliśmy wielu muzyków prezentujących możliwości naszych gitar i basów, wśród których nie mogło zabraknąć Wojtka Pilichowskiego, którego żywiołowe występy wpisały się na stałe w "krajobraz" naszych ekspozycji. Wojtka i jego ślicznotki z sygnowanej serii Custom Pi można było również spotkać na stoiskach innych firm, min. Ashdown."

 

"Byliśmy również świadkami prezentacji wielu muzyków ze Stanów Zjednoczonych, włączając Chucka Daloia, Lindsey Boultt i gitarzystę legendarnej formacji Danger Danger, Roba Marcello."

"Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego powrotu na NAMM Show i chcielibyśmy podziękować naszemu przedstawicielowi na USA, Chrisowi z Rock Box, za poświecenie i zaangażowanie w przygotowanie wspólnego stoiska."

"3-Maycie się i do zobaczenia w przyszłym roku!"