Międzynarodowa nagroda dla firmy Interton

Newsy
Międzynarodowa nagroda dla firmy Interton

Rok 2009 jest dla firmy Interton wyjątkowy i szczególny, nie tylko ze względu na obchodzone 20-lecie istnienia. W dowód uznania wkładu w dynamiczny rozwój rynku muzycznego w Polsce, Interton otrzymał nagrodę od wieloletniego partnera biznesowego Hoshino Gakki, znanego japońskiego producenta gitar i akcesoriów IBANEZ oraz instrumentów perkusyjnych TAMA

Było to niezwykle miłe wydarzenie dla właścicieli firmy Interton oraz pracowników, którzy wspólnie pracowali na ten sukces przez wiele lat. Na uwagę zasłużyły strategia firmy, jej zrównoważony i stały rozwój, konsekwencja realizowanych zadań. Dostrzeżono również właściwy dobór oferowanych produktów, które z sukcesem dostosowywane są do zmieniających się potrzeb i wymagań klientów.

Nagrodę w postaci statuetki przekazano Dyrektorowi Generalnemu, p. Mirosławowi Kaczorowskiemu podczas międzynarodowego spotkania dystrybutorów Ibaneza i Tamy w Amsterdamie. Dalsze pełnienie roli zaufanego dystrybutora to cel strategiczny firmy Interton, do którego realizacji jesteśmy dzięki tej nagrodzie jeszcze bardziej zmotywowani.