Nowe wzmacniacze Vox Adio Air

Newsy
Pozostałe artykuły marki VOX
Nowe wzmacniacze Vox Adio Air

Firma Vox zaprezentowała nową serię urządzeń Adio Air, łączących funkcje odtwarzaczy muzycznych i wzmacniaczy przeznaczonych dla gitarzystów i basistów.

Vox Adio Air GT (dla gitarzystów) oraz Vox Adio Air BS (dla basistów) łączą sobie przyciągający wzrok design oraz wszechstronne zastosowanie. Adio to 50 watowy wzmacniacz wyposażony w dwa głośniki stereo 3", który zapewnia odpowiednie brzmienie zarówno podczas gry na gitarze lub basie, jak i podczas odtwarzania muzyki.

Vox Adio Air GT

Vox Adio Air BS


Wszechstronność urządzenia, które idealnie sprawdzi się zarówno do gry w domowej sypialni, jak i na scenie, zwiększają również niewielki rozmiar i waga wynosząca niecałe 3 kg, możliwość zasilania przy pomocy baterii (osiem baterii AA ma zapewnić osiem godzin pracy urządzenia) oraz funkcje Tone Room i Bluetooth.

Edytor i biblioteka brzmień Tone Room, działająca na platformach Windows, Mac, iOS i Android, umożliwia wybór między brzmieniami wzmacniaczy i efektami, zmianę ustawień oraz wgranie do ośmiu spersonalizowanych brzmień wzmacniaczy i efektów. Dzięki funkcji Bluetooth użytkownicy uzyskują możliwość edycji parametrów wzmacniacza ale także streamingu muzyki w wysokiej jakości z komputera albo smartfona. Oczywiście dostępne jest również wejście AUX oraz port USB.


Urządzenia Vox Adio Air zostały wyposażone w znaną z innych wzmacniaczy firmy technologię modelowania VET, która znacząco poprawia jakość dźwięku, a także w opracowaną przez firmę Korg technologię Virtual Surround o nazwie Acoustage, która odpowiada za realistyczne, przestrzenne wrażenia odsłuchowe.

Adio Air GT posiada na pokładzie 23 realistyczne modele wzmacniaczy, a Air BS 17. Można nimi sterować przy pomocy oprogramowania Tone Room. Wśród nich znalazł się m.in. legendarny VOX AC30 a także szeroka paleta wzmacniaczy od klasycznych vintage'owych do drogich, butikowcyh. Adio Air to również 19 typów efektów - 11 efektów modulacyjnych, takich jak chorus i tremolo oraz 8 efektów przestrzennych, takich jak delay czy reverb. Równocześnie można użyć trzech typów efektów, w tym wbudowanej bramki szumów.

http://www.voxamps.com
http://www.megamusic.pl

Powiązane artykuły