TC Electronic PolyTune 3

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic PolyTune 3

Firma TC Electronic zaprezentowała PolyTune 3, czyli nową odsłonę rewolucyjnego, polifonicznego tunera gitarowego.

Wprowadzony na rynek w 2010 roku, PolyTune zrewolucjonizował sposób, w jaki muzycy stroją swoje instrumenty. Chwalony zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, PolyTune znacząco uprościł strojenie gitary i stał się najlepiej sprzedającym się polifonicznym tunerem na świecie.

Pozostawiając na pokładzie PolyTune 3 dotychczasowe funkcjonalności, takie jak wyświetlacz ze 109 superjasnymi diodami, czy różne tryby strojenia - polifoniczne wszystkich strun jednocześnie, tradycyjne strojenie chromatyczne, ultraprecyzyjne strojenie stroboskopowe i inne tryby, a także True Bypass, firma TC Electronic dołożyła również buffer, posiadający funkcje znane z efektu TC Electronic BonaFide Buffer.

Dodanie buffera do PolyTune 3 zabezpiecza sygnał przed utratą jakości nawet przy stosowaniu bardzo długich przewodów i mocno rozbudowanych pedalboardów. Gitarzyści będą więc mieli do wyboru istniejący wcześniej tryb True Bypass albo nowy Buffer. Dodatkową nową funkcją jest tryb "Always On", po wybraniu którego PolyTune 3 pracuje przez cały czas dostarczając informacji o strojeniu nawet wówczas, gdy sygnał nie zostanie wyciszony. Jeszcze bardziej podkręcono również funkcję strojenia stroboskopowego, która teraz cechuje się dokładnością do 0,02 centa.

https://www.tcelectronic.com/
http://soundtrade.pl