iRig Nano Amp

Newsy
Pozostałe artykuły marki IK MULTIMEDIA
 iRig Nano Amp

W ofercie IK Multimedia pojawiło się nowe, bardzo ciekawe urządzenie - iRig Nano Amp. Jest to połączenie wzmacniacza gitarowego (tryb Amp) i interfejsu (tryb Device), i choć mieści się w dłoni, ma naprawdę imponujące możliwości.

Podczas pracy w trybie Amp korzystamy z iRig Nano jak z 3-watowego wzmacniacza pracującego w klasie A/B i wyposażonego we własny 3-calowy głośnik. Ponieważ jest zasilany bateryjnie (3x AA, w zestawie), możemy grać nawet w miejscu, które ma ograniczony dostęp do prądu.

 

Gdy jednak w pobliżu znajdą się większe kolumny, możemy z nich skorzystać. Wzmacniacz umożliwia podłączenie kolumn rozmiaru 4x12". iRig Nano wyposażono w przełącznik brzmienia Bright/Normal oraz regulację wzmocnienia i głośności.

 

W trybie Device można go podłączyć do dowolnego urządzenia z systemem iOS i korzystać jak z interfejsu. Za pośrednictwem iPhone’a lub iPada i bezpłatnej aplikacji AmpliTube dostępnej w App Store zyskuje się wtedy dostęp do ogromnej biblioteki wzmacniaczy, kolumn i głośników. Jeśli sprzęt dostępny w aplikacji nie wystarczy, produkty innych marek można dokupić w sklepie AmpliTube.

 

 

www.audiostacja.pl

www.ikmultimedia.com