Line 6 Spider V

Newsy
Pozostałe artykuły marki LINE 6
Line 6 Spider V

Line 6 zaprezentował nową serię wzmacniaczy Spider V, oferującą ulepszony modeling wzmacniaczy i efektów, specjalnie zaprojektowane przez profesjonalnych gitarzystów presety oraz bardzo prostą, intuicyjną obsługę.

Seria Line 6 Spider V składa się z czterech wzmacniaczy combo o mocy 30, 60, 120 i 240 W, na pokładzie których znalazło się w sumie ponad 200 efektów, wzmacniaczy oraz kolumn. Do wybranego wzmacniacza i kolumny można utworzyć łańcuch złożony z ośmiu efektów.

 

Seria Spider V wykorzystuje specjalnie opracowany, szerokopasmowy system głośników zapewniających znakomitą jakość brzmienia i funkcjonalność dla gitar elektrycznych, akustycznych oraz muzyki hi-fi.

 

Line 6 wyposażył też wzmacniacze w ponad 100 presetów bazujących na słynnych utworach i albumach. Presety z grupy Artist stworzone zostały przez topowych gitarzystów, podczas gdy barwy Genre bazują na wybranych przez Line 6, kultowych brzmieniach gitarowych rigów.

 

Całość dopełnia tuner, metronom i loopy perkusyjne oraz dostarczany w komplecie program Cubase LE 8. Bezpłatne aplikacje mobilne dla iOS i Androida oferują też dostęp do ogromnej biblioteki barw on-line.

 

Wybrane modele posiadają wbudowane odbiorniki pozwalające na komunikację m.in. z nadajnikiem G10T bezprzewodowego systemu Line 6 Relay.

 

 

www.line6.com