Ibanez MSM1 Marco Sfogli

Newsy
Ibanez MSM1 Marco Sfogli

Do katalogu gitar Ibaneza dołączył model MSM1, będący pierwszą sygnaturą znakomitego, włoskiego gitarzysty Marco Sfogli, znanego z wirtuozerskiej, bardzo melodycznej gry w stylu instrumentalnego rocka i progresywnego metalu.

Ibanez MSM1 należy do linii Premium japońskiego producenta. Ręcznie wykończona sygnatura posiada korpus z amerykańskiej lipy, na który naklejono efektowny, egzotyczny top z Tineo.

 

Przykręcany gryf o profilu MSM to 5-częściowa konstrukcja z drewna wenge i bubinga, zaopatrzona w 24-progową podstrunnicę z wenge ozdobioną okrągłymi markerami z masy perłowej znajdującymi się przy górnej krawędzi.

 

Za brzmienie odpowiadają dwa humbuckery DiMarzio - model Air Norton przy gryfie i Tone Zone pod mostkiem, obsługiwane potencjometrem głośności, tonów oraz 3-pozycyjnym przełącznikiem, łączącym w środkowym ustawieniu wewnętrzne cewki przetworników.

 

Osprzęt uzupełniają blokowane klucze Gotoh MG-T oraz mostek tremolo SynchroniZR z systemem ZPS-FX. Gitara dostarczana jest w komplecie z gig-bagiem.

 

 

www.ibanez.com

www.meinldistribution.pl