Ibanez wraca na Musikmesse 2017

Newsy
Ibanez wraca na Musikmesse 2017

Po rocznej przerwie, firma Ibanez ponownie dołączy do grona wystawców odbywających się we Frankfurcie targów Musikmesse.

Na tegorocznych targach Musikmesse zabrakło kilku znaczących firm, między innymi Ibaneza. W przyszłym roku sytuacja zmieni się, ponieważ na spotkaniu z przedstawicielami firmy, managerowie targów zaprezentowali nową strategię nazwaną 'Brandworld'. Jej założenia, zakładające przede wszystkim nowe możliwości prezentowania produktów przez wystawców, udział topowych muzyków oraz większą ilość muzycznych atrakcji dla uczestników targów, skłoniły Ibaneza do powrotu na Musikmesse 2017. Firma zaprezentuje swoje produkty w nowej gitarowej sekcji targów, przeznaczonej dla głównych producentów instrumentów.

Mówi jeden z dyrektorów Musikmesse, Michael Biwer: "We współczesnej cyfrowej erze, wymagania związane z nowoczesnym marketingiem i handlem znacząco się zmieniły, zarówno dla firm wystawiających się na targach, jak i dla wizytujących. Jako organizatorzy targów reagujemy na te zmiany zapowiadając nowe wydarzenia i udoskonalenia. Koncepcja 'Brandworld' tworzy dla firm muzycznych sprawniejsze i bardziej efektywne możliwości promocji a jednocześnie kładzie nacisk na lepsze przekazanie uczestnikom targów wiedzy na temat produktów i marek, wreszcie zapewnia wystawcom i gościom przyjemniejsze i bardziej atrakcyjne otoczenie. Pozytywna reakcja branży oraz zadeklarowany udział Ibaneza, jednej z najważniejszych marek w świecie gitary, pokazują, że jesteśmy na dobrej drodze w naszym inwestowaniu w przyszłość tego wydarzenia."

Hannes Auerochs, brand manager Ibaneza: "Dla Ibaneza ważne jest uczestnictwo w jednych z najważniejszych targów muzycznych w Europie. Strategia 'Brandworld' skłoniła nas, abyśmy ponownie stali się częścią Musikmesse i nie możemy się już doczekać, kiedy zaprezentujemy artystów Ibaneza publiczności targów. Dla muzyków bardzo ważna jest możliwość dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami gry z innymi muzykami. Musikmesse stwarza taką możliwość otwierając się na koncepcję prawdziwego 'meet and greet'. Ibanez oferuje wsparcie dla gitarowej społeczności na Musikmesse i po rocznej przerwie z niecierpliwością czeka na powrót na targi i ponowne stanie się częścią tego międzynarodowego zjazdu branży instrumentów muzycznych".

Musikmesse 2017 odbędą się w dniach 5-8 kwietnia 2017 oczywiście we Frankfurcie.

Więcej informacji: www.musikmesse.com

www.ibanez.com