Ibanez Artcore Vintage w wykończeniu Transparent Black

Newsy
Ibanez Artcore Vintage w wykończeniu Transparent Black

Do efektownie postarzanej, tegorocznej serii Artcore Vintage Ibaneza dołączyły nowe modele w wykończeniu Transparent Black.

Dotychczasowe modele ASV10A i AMV10A w kolorze Tobacco Burst, posiadające z podwójne wycięcie cutaway, uzupełniły gitary w nie mniej atrakcyjnie prezentującym się, satynowym wykończeniu Transparent Black.

 

Seria Ibanez Artcore Vintage to znakomicie prezentujący się design starych instrumentów w postarzanym wykończeniu o matowym, lekkim połysku. Korpusy typu hollow wykonano w całości z klonu posiadającego na powierzchni pieczołowicie wykonane, naturalnie prezentujące się zadrapania i wgłębienia.

 

W serii dostępne są cztery modele: dwa z pojedynczym wcięciem AFV10A i AGV10A, dwa z podwójnym cutaway'em - ASV10A i AMV10A, które teraz otrzymały wspomniane wykończenie Transparent Black, oraz nowa, leworęczna wersja ASV10ALTCL.

 

W postarzanym osprzęcie modeli Ibanez ASV10ATKL i AMV10ATKL znalazły się mostki ART-1 ze strunociągami Quik Change III, a wklejane mahoniowe gryfy wyposażono w palisandrowe podstrunnice z akrylowymi markerami w kolorze Aged White.

 

Za brzmienie odpowiadają nowe, ceramiczne humbuckery Classic Elite, sterowane 3-pozycyjnym przełącznikiem oraz parami potencjometrów głośności i tonów.

 

www.ibanezguitars.pl

www.meinldistribution.pl