NAMM 2016: TC Electronic BonaFide Buffer, Ditto X4 Looper i SpectraComp Bass Compressor

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
NAMM 2016: TC Electronic BonaFide Buffer, Ditto X4 Looper i SpectraComp Bass Compressor

TC Electronic zaprezentował nowe stompboxy - buffer BonaFide, looper Ditto X4 i kompresor basowy SpectraComp

TC Electronic BonaFide Buffer to najwyższej klasy, w 100% analogowy buffer eliminujący utratę jakości sygnału nawet przy stosowaniu bardzo długich przewodów, co ma bardzo duże znaczenie przypadku rozbudowanych pedalboardów. BonaFide dopasowuje impedancję wyjściową pozostawiając czyste, transparentne brzmienie instrumentu. Małe wymiary pozwalają na zaoszczędzenia miejsca w pedalboardzie jak i bezproblemowych montaż od spodu pedalboardu. Buffer w razie problemów z zasilaniem automatycznie przechodzi w tryb true bypass.

 

 

TC Electronic Ditto X4 Looper to rozbudowana wersja znanych looperów Ditto, udostępniająca dwie zupełnie niezależnie załączane, 5-minutowe pętle z możliwością zapisania w pamięci oraz ładowania loopów z komputera (pętle mogą pracować szeregowo lub równolegle), 7 efektów, wyciszanie loopów oraz synchronizację i sterowanie poprzez MIDI.

 

 

TC Electronic SpectraComp Bass Compressor to miniaturowy, ultra-kompaktowy kompresor basowy korzystający z zaawansowanego algorytmu wielopasmowej kompresji TC, pozwalający na zachowanie wysokiej prezencji i dynamiki w niskim rejestrze. SpectrComp pozwala też na wykorzystanie wielu nowych, zaawansowanych ustawień technologii TonePrint.

 

 

www.audiostacja.pl

www.tcelectronic.com