NAMM 2016: Nowy kształt gitar Jacksona - Monarkh

Newsy
Pozostałe artykuły marki JACKSON
NAMM 2016: Nowy kształt gitar Jacksona - Monarkh

Do oferty Jackson Guitar dołączył nowy kształt Monarkh, łączący nowoczesną główkę z bardziej klasycznym korpusem z pojedynczym wcięciem cutaway.

Gitary dostępne będą w ramach serii Pro, X oraz JS w wielu wariantach wykończenia.

Jackson Pro Monarkh SC posiada mahoniowy korpus z rzeźbionym topem z klonu, wklejany klonowy gryf oraz skalę 24,75". Hebanowa podstrunnica o zmiennym promieniu 12-16" wyposażona jest w 22 progi jumbo a za brzmienie odpowiadają pickupy Seymour Duncan Blackout. Osprzęt uzupełniają blokowane klucze, blokowane zaczepy paska Dunlopa oraz stały mostek ze strunociągiem.

 

Modele Monarkh SCX z serii X dostępne w wersji 6- i 7 strunowej wyposażone są w mocne humbuckery Jacksona. Seria JS22 SC to tańsza alternatywa gitar z nowej linii, wykorzystująca korpus z topoli, przykręcany gryf z palisandrową podstrunnicą oraz pickupy Jackson.


www.jacksonguitars.com

 

Do oferty Jackson Guitar dołączył nowy kształt Monarkh, łączący nowoczensną główkę z bardziej klasycznym korpusem z pojedynczym wcięciem cutaway.

 

Gitary dostępne będą w ramach serii Pro, X oraz JS w wielu wariantach wykończenia. Jackson Pro Monarkh SC posiada mahoniowy korpus z rzeźbionym topem z klonu, wklejany klonowy gryf oraz skalę 24,75". Hebanowa podstrunnica o zmiennym promieniu 12-16" wyposażona jest w 22 progi jumbo a za brzmienie odpowiadają pickupy Seymour Duncan Blackout. Osprzęt uzupełniają blokowane klucze, blokowane zaczepy paska Dunlopa oraz stały mostek ze strunociągiem.

Modele Monarkh SCX z serii X dostępne w wersji 6- i 7 strunowej wyposażone są w mocne humbuckery Jacksona. Seria J to tańsza alternatywa Monarkh z pojedynczym wcięciem wykorzystujaca korpus z topoli, przykręcany gryf z palisandrową podstrunnicą oraz pickupy Jacksona.

 

www.jacksonguitars.com