MESA/Boogie Mark Five:35

Newsy
Pozostałe artykuły marki MESA BOOGIE
MESA/Boogie Mark Five:35

Do oferty Mesa/Boogie dołączył model Mark Five:35, który dostępny będzie w wersji head i kompaktowego combo, wprowadzający w stosunku do 25-watowego poprzednika kilka bardzo praktycznych rozwiązań.

Mesa/Boogie Mark Five:35 posiada wszystkie atuty znakomitego modelu Mark Five:25, jak niska waga i kompaktowe wymiary czy dwa intuicyjnie obsługiwane, doskonale brzmiące kanały wykorzystujące legendarne obwody znane z modeli Mark IIC+, Mark IV i Mark V. Nowy, 35-watowy wzmacniacz wyposażono też w kilka dodatkowych, bardzo przydatnych rozwiązań.


Końcówka Mark Five:35 oparta jest na 4 lampach EL84 wspieranych autorską technologią Dyna-Watt, dzięki której możemy w każdym kanale niezależnie ustawić jeden z trzech poziomów mocy: 35, 25 lub 10 W. W preampie zastosowano 6 lamp 12AX7, a każdy z kanałów posiada 3 tryby pracy: Clean, Fat, Crunch dla kanału 1 i Mark IIC+, Mark IV, Xtreme na kanale 2. Oba kanały oferują niezależną regulację Gain, Treble, Middle (Mid/Boost w kanale 1), Bass, Presence i Reverb. Całość wspomagana jest 5-zakresowym korektorem graficznym załączanym też z poziomu footswitcha.


Nowością jest niezależne, płynnie regulowane podbicie SOLO dla każdego kanału, również z możliwością obsługi stopą. Pokładowy symulator kolumn CabClone z wbudowanym obciążeniem udostępnia teraz wszystkie trzy opcje - Closed Back, Open i Vintage.

Wzmacniacze MESA/Boogie Mark Five:35 dostępne będą na początku 2016 roku w wersji head i combo (z pojedynczym głośnikiem Celestion Custom 90).

www.lauda-audio.pl
www.mesaboogie.com