TC Electronic Sentry Noise Gate - nowatorska bramka szumów

Newsy
TC Electronic Sentry Noise Gate - nowatorska bramka szumów

Sentry Noise Gate firmy TC Electronic rozszerza udaną linię efektów TonePrint o idealne rozwiązanie dla gitarzystów, które redukuje szumy i jednocześnie utrzymuje pełną dynamikę brzmienia.

Bardzo łatwa w obsłudze bramka szumów Sentry Noise Gate zawiera nowatorską technologię wielopasmową, wykorzystującą te same algorytmy, co System 6000 - najlepszy procesor studyjny firmy TC Electronic. Efekt wyposażono w tryb Hard-Gate razem z pętlą Send/Return. Dzięki temu można wyciszać szumiące efekty i wzmacniacze, nie ograniczając ich dynamiki i "czucia". Sentry Noise Gate można wykorzystać do kreatywnego sidechainingu, w którym bramka jest precyzyjnie zsynchronizowana z innymi efektami.


W porównaniu do innych efektów podłogowych na rynku oferuje najbardziej elastyczny silnik redukcji szumów, z nieskończonymi możliwościami bramkowania dostępnymi przez TonePrint, w tym z nieograniczonym indywidualnym dostrajaniem przez edytor TonePrint. Stompbox oferuje przełączanie True Bypass, może pracować też w trybie buforowanego bypassu.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 575 zł

www.audiostacja.pl
www.tcelectronic.com