ESP E-II Arrow i LTD Arrow-401

Newsy
Pozostałe artykuły marki ESP
ESP E-II Arrow i LTD Arrow-401

W tym roku ESP zaprezentowało w światowej dystrybucji nowe modele o charakterystycznym kształcie Arrow, które do tej pory dostępne były tylko na rynku japońskim - w ofercie pojawiły się dwie wersje tych instrumentów: ESP E-II Arrow i LTD Arrow-401.

LTD Arrow-401 pochodzący z tańszej linii instrumentów ze stajni ESP posiada konstrukcję set-thru wykorzystującą mahoniowy korpus oraz cienki, klonowy gryf o profilu 'thin U', wyposażony w palisandrową podstrunnicę z 24 progami extra-jumbo. W gitarze zastosowano wysokiej jakości osprzęt, jak mostek tremolo Floyd Rose Special oraz aktywne pickupy EMG 85 (mostek) / EMG 81 (gryf) oferujące mocne, agresywne brzmienie korespondujące idealnie z nowoczesnym kształtem Arrow.


ESP E-II Arrow
należy do zaprezentowanej w 2014 roku nowej rodziny instrumentów E-II, które zastąpiły wcześniejsze, japońskie modele ESP Standard. Ta prawdziwie shredderska maszyna prezentuje konstrukcję neck-thru-body zapewnia lepszy sustain i jeszcze lepszy dostęp do najwyższych pozycji. Zastosowano tu olchowy korpus, podobnie jak w modelu LTD wykończony w czarnym kolorze. Klonowy gryf zaopatrzono w hebanową podstrunnicę a całość wieńczy odwrócona główka z zamontowanymi kluczami Gotoha. Układ elektryczny tworzy duet aktywnych pickupów EMG 81 a na pokładzie znalazł się mostek Original Floyd Rose. Gitara dostarczana jest w sztywnym futerale ESP.

www.sound-service.eu
www.espguitars.com