Guitar Battle 2023 by ESP

Newsy
Pozostałe artykuły marki ESP
Guitar Battle 2023 by ESP

GuitarCenter.pl i Sound Service European Music Distribution Service mają ogromną przyjemność zaprosić gitarzystów do udziału w konkursie Guitar Battle 2023 by ESP.

Udział w konkursie Guitar Battle 2023 by ESP polega na zarejestrowaniu do udostępnionego podkładu muzycznego własnej, autorskiej partii solowej lub stworzeniu w całości autorskiej kompozycji gitarowej.

W konkursie przewidziano 2 nagrody. Nagrodą główną jest gitara ESP LTD Josh Middleton Signature Series JM-II BSB, laureat zostanie wytypowany przez Jury Konkursowe. Druga nagroda zostanie ogłoszona wkrótce. Laureat drugiej nagrody zostanie wyłoniony na FB Guitar Center, zwycięży solo które doczeka się największej ilości reakcji.

Dziesięcioro, wybranych przez Jury, finalistów konkursu będzie walczyć o nagrodę główną w koncercie finałowym, który odbędzie się w lutym 2023 w Łódzkiej siedzibie Guitar Center. Dokładna data koncertu finałowego zostanie ogłoszona najpóźniej 1 lutego 2023. Patronem Medialnym Konkursu jest Magazyn Gitarzysta.

Więcej informacji: www.guitarcenter.pl