Epiphone Björn Gelotte Les Paul Custom Outfit

Newsy
Pozostałe artykuły marki EPIPHONE
Epiphone Björn Gelotte Les Paul Custom Outfit

Do oferty Epiphone dołączył limitowany model Björn Gelotte Les Paul Custom Outfit, sygnowany przez jednego z największych gitarzystów metalowej sceny, Björna Gelotte z zespołu In Flames.

"Kiedy rozmawiałem z Epiphone o zbudowaniu sygnowanego modelu, miałem na myśli tylko jedną gitarę - Les Paula Custom. Tak naprawdę pierwszy prototyp Epiphone Les Paul Custom jest moją nową, główną gitarą na scenie," powiedział Björn Gelotte.


Epiphone Ltd. Ed. Björn Gelotte Les Paul Custom Outfit
posiada klasyczny, mahoniowy korpus Les Paula wykończony na wysoki połysk czarnym lakierem, uzupełnianym na krawędziach kremowo-czarnym, 5-warstwowym bindingiem. Mahoniowy, wklejany gryf o profilu '59 wyposażono w hebanową podstrunnicę z bindingiem i 22 progami. Główkę zdobi inkrustacja "Jester" In Flames oraz biały podpis muzyka na płytce pręta regulacyjnego, a z tyłu umieszczono złote logo Ltd. Ed. Epiphone.

W układzie elektrycznym znalazła się para aktywnych humbuckerów EMG USA z serii "Metal Works" - model EMG-81 przy mostku i EMG-85 pod gryfem. Gitara dostarczana jest w komplecie z futerałem oraz certyfikatem ze zdjęciem i dostępna będzie w sprzedaży od września 2015.

www.lauda-audio.pl
www.epiphone.com