Nowa seria wzmacniaczy Marshall Astoria

Newsy
Pozostałe artykuły marki MARSHALL
Nowa seria wzmacniaczy Marshall Astoria

Na targach Musikmesse 2015 Marshall zaprezentował nową, butikową linię wzmacniaczy Astoria, wyróżniającą się kolorowymi wykończeniami i zbudowaną dla koneserów marki preferujących ręcznie wykonane metodą point-to-point, w pełni lampowe konstrukcje.

Seria Astoria Marshalla oferuje autentyczne brzmienie vintage od krystalicznych cleanów po nasycone barwy przesterowane. Wzmacniacze wykonane są z najwyższą starannością przy wykorzystaniu najlepszych komponentów i powstają w fabryce Marshalla w Bletchley, w Anglii..


Nowe konstrukcje wykorzystują lampy ECC83 (12AX7) w preampie, prostowniki GZ34 oraz lampy mocy KT66. W skład serii wchodzą 30-watowe combo i head oraz kolumna głośnikowa 1x12. Zastosowano tu customowy, 30-watowy głośnik Celestion Creamback. Wzmacniacze dostępne są w trzech wykończeniach, różniących się w zależności od wersji - kolor niebieski odpowiada modelom Dual, czerwony Custom, a zielony Classic.

Astoria Classic to jednokanałowe wzmacniacze dla purystów czystego, lampowego brzmienia, modele Custom to również jednokanałowe konstrukcje, rozbudowane o dodatkowe funkcje jak zmniejszenie mocy i poszerzoną korekcję barwy potencjometrami push-pull,  czy załączane footswitchem 20 dB podbicie i pętlę efektów.

Dwukanałowy Marshall Astoria Dual obok rozbudowanych możliwości modelu Custom oferuje barwy od czystych, przez słodki overdrive po nasycony harmonicznymi distortion.


www.lauda-audio.pl

www.marshallamps.com