IK Multimedia iRig HD-A - 24-bitowy interfejs audio

Newsy
Pozostałe artykuły marki IK MULTIMEDIA
IK Multimedia iRig HD-A - 24-bitowy interfejs audio

W ofercie Audiostacji dostępny jest nowy interfejs iRig HD-A, współpracujący z urządzeniami wyposażonymi w system Android lub Windows.

IK Multimedia iRig HD-A jest pierwszym 24-bitowym interfejsem audio wysokiej jakości, który mieści Ci się w kieszeni i łączy się bezpośrednio z urządzeniami z Androidem i komputerami PC. Wystarczy go podłączyć do smartfona, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego.


Interfejs oferuje 24-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy (A/D) zapewniający krystalicznie czysty cyfrowy sygnał, wolny od szumów i przesłuchów. Dodatkowo układ o wyjątkowo niskim poborze prądu eliminuje konieczność używania baterii (zasilanie z urządzenia mobilnego lub komputera). Wbudowana regulacja wzmocnienia pozwala na dostosowanie poziomu sygnału do instrumentu i aplikacji, a kolorowe diody informują o tym, co dzieje się z interfejsem i sygnałem. Urządzenie posiada wysokiej jakości wejście instrumentalne 1/4", o wysokiej impedancji (Hi-Z) - obsługuje kable instrumentalne mono (TS).

Aplikacja AmpliTube FREE na Androida dostępna jest bezpłatnie do ściągnięcia z Samsung Galaxy Store. Podłącz gitarę do iRig HD-A, podłącz słuchawki do wyjścia słuchawkowego w urządzeniu i uruchom aplikację. AmpliTube na Androida przekształca urządzenie, które obsługuje technologię Samsung Professional Audio - takie jak Samsung Galaxy Note i Galaxy Note Edge, wkrótce także Galaxy S5, Galaxy Note 3 i inne urządzenia - w najlepszy mobilny gitarowy i basowy procesor efektów, oferując cyfrowe wersje kilku najbardziej pożądanych wzmacniaczy i efektów wszech czasów.

Cena iRig HD-A wynosi 399 zł.

www.audiostacja.pl