Bugera AC 60

Newsy
Pozostałe artykuły marki BUGERA
Bugera AC 60

Tegoroczna oferta Bugery powiększyła się o małe, zaprezentowane na tegorocznych targach NAMM combo AC60, wyposażone w pokładowy procesor efektów i dedykowane dla instrumentów akustycznych i wokalistów.

Kompaktowy wzmacniacz dysponuje mocą 60W i udostępnia dwa kanały. Kanał 1 z przełącznikiem High/Low dedykowany jest zarówno do instrumentów z aktywną, jak i pasywną elektroniką oraz posiada 3-pasmową, zoptymalizowaną dla gitary akustycznej korekcję EQ (Bass/Mid/Treble). Kanał 2 pozwala na wybór źródła sygnału, a gniazdo XLR typu combo przystosowano do instrumentów liniowych jak również mikrofonów dynamicznych i pojemnościowych.

Na pokładzie Bugery AC 60 znalazł się oryginalny głośnik 8" firmy Turbosound oraz wysokiej klasy procesor efektów firmy Klark Teknik z szesnastoma ustawieniami. Znajdziemy tu różne odmiany pogłosów, delaya, chorusa oraz kilka kombinacji efektów.


Wejście Aux 3,5 mm z regulacją poziomu pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, czyniąc combo Bugery idealnym narzędziem ćwiczeniowym. Dodatkowe wejścia pętli efektów umożliwiają korzystanie z zewnętrznych urządzeń efektowych a całość uzupełniają gniazda Line Out, Phones, Tuner, Direct Output XLR oraz footswitcha, służące do
mutowania sygnału lub załączania pokładowych efektów.


www.soundtrade.pl

www.bugera-amps.com