Bugera T50 Infinium

Newsy
Pozostałe artykuły marki BUGERA
Bugera T50 Infinium

Już niedługo w sprzedaży na naszym rynku pojawi się nowa, dwukanałowa głowa gitarowa Bugera T50 wyposażona w unikalną technologię INFINIUM i wyróżniająca się efektownie prezentującą się, chromowaną obudową.

Bugera T50 Infinium oferuje 50W czystej, lampowej mocy generowanej przez parę lamp EL34. W preampie wykorzystano cztery lampy 12AX7, a head pozwala na wybór pracy w klasie A lub AB. Zastosowano tu często stosowaną w tego typu konstrukcjach konfigurację push/pull, a technologia INFINIUM Tube Life Multiplier umożliwia kontrolę napięcia wyjściowego na lampach oraz stosowanie rożnych rodzajów lamp mocy.

Dwa kanały Clean i Lead posiadają niezależną, 3-stopniową korekcję barwy (Treble/Mid/Bass) a sekcja Master udostępnia końcową korekcję Tone Cut oraz regulację poziomu wysokiej klasy pogłosu cyfrowego. Inną ciekawą funkcją jest możliwość emulacji brzmienia kolumny 1x12 lub 4x12 oraz przełącznik Phat - podkreślający charakter brzmienia gitary. W komplecie do wzmacniacza dołączony jest przełącznik nożny pozwalający na przełączanie kanałów i aktywowanie pogłosu. Head bez kłopotu współpracuje z kolumnami o impedancji 4, 8 i 16 Ohm.

www.soundtrade.pl
www.bugera-amps.com