Washburn The Priestess - nowa sygnatura Marzi Montazeriego

Newsy
Pozostałe artykuły marki WASHBURN
Washburn The Priestess - nowa sygnatura Marzi Montazeriego

W ofercie Washburna pojawiła się tegoroczna sygnatura Marzi Montazeriego, The Priestless, wchodząca w skład serii Parallaxe.

Marzi Montazeri (nazywany "The High Priest of Distortion") znany jest m.in. ze współpracy z Philem Anzelmo, z którym nagrał w 2013 r. znakomicie przyjęty album "Walk Through Exits Only". Marzi jest autorem ścieżki dźwiękowej do filmu "Hairmetal Shotgun Zombie Massacre: The Movie", w tym roku ukaże się też album jego zespołu Heavy As Texas, a w projekcie The Heavy Mellow zaprezentuje lżejszą, bardziej ambientową stronę swojej muzyki.


The Priestess
powstaje w Custom Shopie Washburna w USA i posiada mahoniowy, wypukły w środkowej części korpus, na którym zamontowano obustronne tremolo Original Floyd Rose oraz customowe humbuckery Seymour Duncan Marzi Montazeri, zapewniające potężne brzmienie i sustain.

Wklejany, mahoniowy gryf wyposażono w hebanową podstrunnicę z 24 progami super jumbo, ozdobioną efektownymi markerami z masy perłowej oraz oryginalną inkrustacją 'M' na 12 progu. Za precyzyjne strojenie odpowiadają klucze Grover o przełożeniu 18:1.

www.musicinfo.pl
www.washburn.com