ESP USA Horizon II

Newsy
Pozostałe artykuły marki ESP
ESP USA Horizon II

Wśród nowych gitar na 2015 rok pochodzących z amerykańskiej linii ESP, japoński koncern zaprezentował przeprojektowany model Horizon II, posiadający teraz ostrzejszą główkę z kluczami umieszczonymi w jednym rzędzie.

W ramach zaprezentowanej w 2013 roku serii ESP USA produkowane są najwyższej klasy, high-endowe gitary, a nowy model Horizon II jest też częścią instrumentów przygotowanych z okazji 40-lecia firmy.


ESP USA Horizon II
przynosi główną zmianę w postaci zaostrzonej główki z 6 kluczami zamontowanymi obok siebie. Na mahoniowym korpusie o konstrukcji Set-Thru-Neck naklejono mocno profilowany top z klonu wzorzystego, dostępny w trzech odmianach wykończenia - Vintage Natural, See Thru Black Sunburst i Sapphire Black Metallic.


Klonowy gryf Thin U zaopatrzony został w otoczoną bindingiem, hebanową podstrunnicę o promieniu 12", na której znalazły się 24 progi extra jumbo oraz dyskretne markery z masy perłowej. Nabywca może wybrać jeden z dwóch zestawów pickupów - pasywne Seymour Duncan SH-16/SH-2 lub aktywne EMG Metalworks 57/66.

W osprzęcie znalazły się blokowane klucze Sperzel, mostek Tonepros Locking TOM Bridge i straplocki Schallera.


Krótka prezentacja tegorocznej linii ESP USA:www.sound-service.eu

www.espguitars.com