NAMM 2015: Blackstar ID:Core BEAM

Newsy
Pozostałe artykuły marki BLACKSTAR
NAMM 2015: Blackstar ID:Core BEAM

Na odbywających się targach NAMM 2015 w Anaheim Blackstar zaprezentował nowy, kompaktowy wzmacniacz ID:Core BEAM, jako pierwszy z rodziny wyposażony w technologię Bluetooth.

Blackstar ID:Core BEAM bazuje na bardzo popularnych, kompaktowych konstrukcjach z serii ID:Core i pozwala dzięki technologii Bluetooth na bezprzewodowe przesyłanie muzyki do wzmacniacza.


Wzmacniacz wyposażony jest w parę głośników 3-calowych oraz oferuje moc 20W (2x10W). Odseparowane od siebie, wewnętrzne komory głośnikowe zapewniają znakomity obraz stereo oraz przeniesienie basowych częstotliwości nawet przy niskiej głośności.

Na pokładzie znajdziemy sześć symulacji wzmacniaczy gitarowych, dwa brzmienia gitar akustycznych, dwa symulatory akustyczne, dwa brzmienia dla gitar basowych oraz efekty.

Całość uzupełnia wyjście słuchawkowe z symulacją kolumny gitarowej, wejście Line In/MP3 oraz gniazdo USB pozwalające na połączenie z komputerem i wykorzystanie wzmacniacza jako interfejsu audio o niskiej latencji. Dedykowane oprogramowanie pozwala na głębszą edycję barw na ekranie komputera oraz korzystanie z biblioteki barw on-line.

Poniżej galeria zdjęć ze stoiska Blackstara na NAMM 2015.

www.sound-service.eu
www.blackstaramps.com